6 czerwca 2019

Jakie są zalety wylewki anhydrytowej?

Wylewki anhydrytowe mają wiele zalet. Wyróżniają się one niemal równą i gładką powierzchnią od razu po wylaniu. Jest to możliwe dzięki temu, że wylewki anhydrytowe mają płynną konsystencję, a to sprawia, że posiadają one naturalne właściwości samopoziomujące. To właśnie dzięki temu możliwe jest osiągnięcie idealnie gładkich powierzchni. Dodatkowo wylewki tego typu są bardzo proste w wykonaniu. Przy ich nakładaniu nie trzeba korzystać z pomocy specjalistycznych urządzeń, więc każdy może zająć się tym samodzielnie. Wylewki anhydrytowe pozwalają na znaczące obniżenie kosztów prac remontowych. Co więcej, umożliwiają one szybkie postępowanie prac budowlanych, co pozwala na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy.

Wylewki anhydrytowe szybko wysychają

Bardzo ważną cechą, jaką mają wylewki łódzkie, jest ich krótki czas wysychania. Jest to możliwe ze względu na ich trzy podstawowe charakterystyczne cechy. Oczywiście szybkość wysychania zależy również od wielu czynników: grubości wylewki, cyrkulacji powietrza, a także temperatury otoczenia. Wylewka anhydrytowa ma wysokie parametry wytrzymałościowe, a dzięki temu można je nakładać w cieńszych warstwach. Nie wymagają one również okresu pielęgnacji. Tak więc już dwa dni od wylania podkładu podłogowego można wietrzyć pomieszczenia. Dzięki temu wylewki tego typu wysychają stosunkowo szybko, a to pozwala na skrócenie czasu prac remontowych.

Wylewki bez dylatacji

Podczas wylewania podkładu anhydrytowego nie pojawia się skurcz, więc tego typu wylewki nie wymagają stosowania dylatacji. Dzięki temu dają one nieograniczone możliwości podczas wykonywania prac okładzinowych.

Zadzwoń:

+48 509 293 183

Zobacz stronę:
https://tempo-spj.pl/oferta/gipsy
Wylewki łódzkie

Dojazd:

codeengineers
Ostatnio opublikowane przez codeengineers (zobacz wszystkie)
SHARE:
DOM 0 Replies to “Jakie są zalety wylewki anhydrytowej?”
codeengineers

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *