6 czerwca 2019

Nowa forma rozrywki

Air Soft Gun

Jest to rozwinięcie skrótu ASG czyli replik broni palnej zazwyczaj wykonanej w tej samej skali do oryginału, różnica polega na tym, że z ASG nie strzela się pociskami lecz plastikowymi kulkami. Przez idealne odwzorowanie tych replik do klasycznej broni można poczuć się trzymając ASG jakbyśmy trzymali prawdziwą broń.

Strzelanie do ludzi?

Tak! Istnieją specjalne poligony na których urządza się starcia na pistolety, karabinki czy strzelby typu ASG. Mało osób wie, że odbywa się coś takie jak zawody w strzelectwie dynamicznym ASG. Cała zabawa polega na bieganiu z bronią na kulki i wygranie starcia. Oczywiście jest to ogromny skrót. Z reguły uczestnicy dzielą się na dwie grupy lecz form rozgrywki jest znacznie więcej. Zakładając klasyczny scenariusz, dwie drużyny jedna musi zdobyć flagę drugiej. To klasyczny opis co dzieje się podczas rozgrywki. Lecz wszystko jest bardziej skomplikowane. Istnieją stałe drużyny, które posiadają własne taktyki i strategie. Jest wiele miejsc na których są organizowane turnieje więc zapoznanie z terenem jest również ważne. Jak w każdym zaplecze finansowe odgrywa znaczenie. Ponieważ ASG kosztuje, im lepszy sprzęt tym większe szanse na wygraną. Lecz niektórzy potrafią wygrać z przestarzałą bronią.

Nie lepszy paintball?

Oczywiście ASG wygrywa tym z paintballem, że nie brudzi i po każdej rozgrywce nie trzeba się czyścić. Jest to nowy sport lecz bardzo podobny do wspomnianego paintballa. Cała zabawa opiera się na uczciwości uczestników. Bo zawsze ktoś może powiedzieć, że nie dostał kulki i będzie grał dalej. Oczywiście zawodnicy posiadają kaski, maski i ochraniacze aby nikomu nic poważnego się stało. Jeśli ktoś zainteresował się ASG powinien kliknąć w tą frazę sklep z militariami Łódź i kupić sobie broń na kulki i poczuć ile zabawy może ona zagwarantować.

Zadzwoń:
(42) 215 82 07

Odwiedź stronę:
https://www.morowo.com.pl/buty//
sklep z militariami Łódź

Dojazd:

SHARE:
Bez kategorii 0 Replies to “Nowa forma rozrywki”
codeengineers

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *