30 września 2021

Jaki wybrać uchwyt na telefon do roweru

Dzisiejsze telefony, a dokładnie aplikacje dostosowane na telefony pozwalają z niego uczynić nawigację GPS (zastępując tym samym tradycyjną mapę) licznik rowerowy, a nawet urządzenie do śledzenie postępów treningowych. Nasuwa się więc pytanie, jak ich używać, kiedy jedziemy rowerem? Oczywiście z pomocą przychodzi uchwyt na telefon do roweru.

Nie ma co ukrywać- tradycyjne mapy przechodzą do lamusa, również i w rowerowym świecie, gdzie wyparły je najpierw nawigacje a teraz pełni tę funkcję zwykły smartfon. Dzięki niemu możemy cieszyć się z dostępu do map na bieżąco, a przy okazji kontrolować parametry naszego treningu lub nawet odebrać połączenie telefoniczne. Dodatkowym plusem używania naszego smartfona jako nawigacji i licznika jest fakt, że oprócz zakupu uchwytu na telefon nie ponosimy dodatkowych kosztów.

Uchwyt na telefon do roweru największe zainteresowanie znajduje u osób, które zajmują się bardziej turystyczną jazdą rowerową. Jednak profesjonalni kolarze pozostają przy komputerkach rowerowych, a swoje smartfony pozostawiają w tylnej kieszeni.

Trzeba zaznaczyć, że uchwyt uchwytowi nierówny i jak zwykle wszystko zależy od tego, jaki przeznaczamy na niego budżet. Podstawowe modele uchwytów na telefon znajdziemy już za 20-30 zł. Cena zaawansowanego uchwytu na telefon do roweru może dochodzić nawet do 300 zł. Za taką kwotę można zakupić już wyspecjalizowane akcesoria bardzo lekkie o szybkim montażu.

Na maniolo.pl znajdziesz duży wybór uchwytów na telefon do roweru.

Zajrzyj również tutaj: https://vonshu.com/pl/360-stopni-uniwersalny-metalowy-rower-motocykl-motocykl-lustro-kierownica-inteligentny-uchwyt-telefonu-stojak-do-montazu-na-iphone-huawei-samsung-4/?fbclid=IwAR0lipCg-JA9DN0y1Nw9UmBnxUymgmWioGwRpvWjXZxs_zL_h0HzgIRDAOs/https://viankoshop.com/pl/360-stopni-uniwersalny-metalowy-rower-motocykl-motocykl-lustro-kierownica-inteligentny-uchwyt-telefonu-stojak-do-montazu-na-iphone-huawei-samsung-4/?fbclid=IwAR0lipCg-JA9DN0y1Nw9UmBnxUymgmWioGwRpvWjXZxs_zL_h0HzgIRDAOs/ ,  https://unabigo.com/pl/360-stopni-uniwersalny-metalowy-rower-motocykl-motocykl-lustro-kierownica-inteligentny-uchwyt-telefonu-stojak-do-montazu-na-iphone-huawei-samsung-4/?fbclid=IwAR0lipCg-JA9DN0y1Nw9UmBnxUymgmWioGwRpvWjXZxs_zL_h0HzgIRDAOs/ ,  https://rerekum.com/pl/360-stopni-uniwersalny-metalowy-rower-motocykl-motocykl-lustro-kierownica-inteligentny-uchwyt-telefonu-stojak-do-montazu-na-iphone-huawei-samsung-4/?fbclid=IwAR0lipCg-JA9DN0y1Nw9UmBnxUymgmWioGwRpvWjXZxs_zL_h0HzgIRDAOs/ ,  https://oyalza.com/pl/360-stopni-uniwersalny-metalowy-rower-motocykl-motocykl-lustro-kierownica-inteligentny-uchwyt-telefonu-stojak-do-montazu-na-iphone-huawei-samsung-4/?fbclid=IwAR0lipCg-JA9DN0y1Nw9UmBnxUymgmWioGwRpvWjXZxs_zL_h0HzgIRDAOs/ ,  https://delalvar.com/pl/360-stopni-uniwersalny-metalowy-rower-motocykl-motocykl-lustro-kierownica-inteligentny-uchwyt-telefonu-stojak-do-montazu-na-iphone-huawei-samsung-4/?fbclid=IwAR0lipCg-JA9DN0y1Nw9UmBnxUymgmWioGwRpvWjXZxs_zL_h0HzgIRDAOs/

SHARE:
PORADY 0 Replies to “Jaki wybrać uchwyt na telefon do roweru”
codeengineers