31 sierpnia 2022

Czym się zajmuje i ile zarabia trener personalny

W obecnym czasie zawód trenera personalnego cieszy się coraz większą popularnością. Powodów tego jest co najmniej kilka, między innymi pogoń ludzi za pięknym ciałem oraz oczywiste korzyści finansowe i szansa na odniesienie sukcesu w tej branży.

Trener personalny – na czym polega jego praca?

Praca trenera personalnego polega na opracowaniu odpowiednich ćwiczeń i diety  dostosowanych do potrzeb konkretnej osoby. Dobry trener powinien dobrać takie treningi oraz dostosować posiłki tak by trwale zmienić nawyki żywieniowe swojego podopiecznego. Powinien potrafić rozmawiać z ludźmi w taki sposób by poznać ich potrzeby, zrozumieć pewne ograniczenia, doradzić i wspierać ich w dążeniu do uzyskania zamierzonych efektów.

Trener personalny- ile zarabia?

Wielkość zarobków zależy tak naprawdę od nas, gdyż w zależności ile godzin pracujemy na takie wynagrodzenie możemy liczyć. Oczywiście początkujący trener personalny może liczyć na zarobki w granicach 2000 zł. Z biegiem czasu, wzrostem doświadczenia i liczby klientów zarobki te mogą wynosić nawet kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie. Szczególnie w dużych miastach trenerzy personalni mogą zarabiać 20 000 zł i więcej.

Jak zostać trenerem personalnym?

Trener personalny to odpowiedzialne zajęcie, dlatego tak istotne jest odpowiednie przygotowanie. Nie jest konieczne posiadanie studiów, wystarczy zapisać się na kurs, w trakcie którego poznamy zagadnienia z zakresu anatomii i fizjologii człowieka, dietetyki oraz technik i organizacji treningu dostosowanych do potrzeb danego klienta. Szukając odpowiedniego kursu w swojej okolicy sprawdź tutaj: trener personalny szkolenie .

 

Zadzwoń:
+48 769 348 307

Zobacz stronę:
https://www.wes.edu.pl/kursy/
”trener

codeengineers
Ostatnio opublikowane przez codeengineers (zobacz wszystkie)
SHARE:
EDUKACJA 0 Replies to “Czym się zajmuje i ile zarabia trener personalny”
codeengineers