30 marca 2020

Kolorowe warkoczyki – fryzura dla każdego

Już niebawem wakacje, a jak wakacje to luz i beztroska. Podczas tego okresu można trochę poszaleć, dlatego coraz więcej osób coraz częściej decyduje się na odważne fryzury, a na ich głowach pojawiają się wszystkie kolory tęczy.

Na ulicach wielu miast zacznie pojawiać się coraz więcej ludzi z kolorowymi włosami. Ten trend panuje już od dawna, a w czasie wakacji bardzo chętnie sięgają do niego młodzi ludzie. Tak naprawdę w okresie wakacyjnym nikogo nie dziwią niebieskie czy różowe włosy. Nie tylko dorośli i młodzież lubi ten trend, coraz młodsze dzieci również w tym czasie mogą pochwalić się nietuzinkową fryzurą, która po upływie wakacji wraca do normy.

Kolorowe warkoczyki – farbowanie, czy jednak doczepiane włosy

Farbowanie osłabia włosy, a przy koloryzacji na szalony odcień trzeba najpierw rozjaśnić włosy. Dopiero po ich rozjaśnieniu można nałożyć farbę w wybranym kolorze. Taki zabieg jednak trochę kosztuje no i nie powinno wykonywać się go dzieciom…

Dlatego ciekawą alternatywą w takich sytuacjach są doczepiane kolorowe pasma włosów, które wraz z naturalnymi włosami tworzą piękne kolorowe warkoczyki. Jest to bardzo fajna sprawa, ponieważ można często zmieniać kolor tych pasemek – wystarczy je po prostu ściągnąć. Dzięki temu cebulki naszych włosów, a przede wszystkim dzieci nie niszczą się od farbowania.

Gdzie można kupić kolorowe pasma włosów? W internecie znajdziemy pasemka w rozmaitych kolorach, dzięki czemu możemy stworzyć kolorowe warkoczyki. Ta opcja daje nam duże możliwości, bo możemy zmieniać kolor warkoczyków tak często, jak tylko tego chcemy, a nasze włosy i włosy naszych pociech zostaną nienaruszone.

Kolorowe warkoczyki na pewno znajdziesz tu: nowinky.pl, cetia.pl i maniolo.pl.

 

Zajrzyj również tutaj: https://vonshu.com/pl/warkoczyki/ ,  https://viankoshop.com/pl/warkoczyki/https://unabigo.com/pl/warkoczyki/ ,  https://rerekum.com/pl/warkoczyki/ ,  https://oyalza.com/pl/warkoczyki/ ,  https://delalvar.com/pl/warkoczyki/

SHARE:
MODA 0 Replies to “Kolorowe warkoczyki – fryzura dla każdego”
codeengineers