11 grudnia 2019

Kolczyki koła czy pasują każdej kobiecie?

Każda kobieta, a przynajmniej większość z nas uwielbia nosić kolczyki. Jest to najchętniej noszona biżuteria przez panie. Kolczyki nadają bowiem każdej stylizacji pikanterii, a sama płeć żeńska czuje  się wtedy piękniejsza i atrakcyjniejsza. W sklepach stacjonarnych czy też online, jest ogromna gama  produktów do wyboru. Kształty, kolory, wielkości  – wybór jest naprawdę duży.

Wiele z nas uwielbia kolczyki koła, ale czy pasują one każdej kobiecie?

Podajemy kilka przykładów na to, które Panie wyglądają najkorzystniej w kołach.

 

  1. Panie, które mają kręcone włosy. Taki rodzaj kolczyka podkreśla fryzurę, a samo połączenie nadaje kobiecie większego blasku. Kolczyk w kształcie koła wtapia, się we fryzurę. Razem tworzą bardzo ciekawe zestawienie.
  2. Kolejnym przykładem jest słabo zarysowana żuchwa, w takim przypadku ten rodzaj kolczyka sprawdza się idealnie. Nadaje twarzy lepszego wyglądu, poprzez dobrze dodaną biżuterie możemy wyglądać dużo korzystniej, a twarz nabierze optycznie ładniejszego kształtu.
  3. Koła pasują młodym dziewczyną, jak i dojrzałym kobietą. Młode Panie wyglądają ciekawie, a dorosłym kobietom nadają dziewczęcego wyrazu. Co sprawia, że wyglądają dużo młodziej i promienniej.
  4. Są to kolczyki chętnie noszone, więc moda na taki rodzaj kolczyka będzie zawsze.

 

W rezultacie kolczyki koła może i nie pasują każdej kobiecie, ale samo zainteresowanie jest przeogromne. Jeśli jesteś kobietą z opisu to będą dla Ciebie idealne. Zasugeruj chłopakowi, mężowi, partnerowi  bądź komuś  bliskiemu z rodziny, że to byłby idealny prezent dla Ciebie.

 

SHARE:
PORADY 0 Replies to “Kolczyki koła czy pasują każdej kobiecie?”
codeengineers