29 kwietnia 2020

Lotne inhibitory korozji VCI – najlepsze zabezpieczenie antykorozyjne

Wszędzie tam, gdzie trzeba ochronić towary przed niszczycielskim działaniem wilgoci, czy to w czasie transportu, czy też magazynowania bardzo ważne są zabezpieczenia antykorozyjne. Takimi skutecznymi środkami antykorozyjnymi są z pewnością produkty zawierające lotne inhibitory korozji VCI, które tworzą ochronną warstwę na powierzchni metalu i w ten sposób gwarantują skuteczne zabezpieczenie antykorozyjne. Co więcej, nie trzeba w żaden sposób usuwać środka VCI z przedmiotu czy też jego opakowania, ponieważ lotne inhibitory korozji VCI samoistnie odparowują do atmosfery. Dobre zabezpieczenie antykorozyjne pomoże nam w ochronie naszych produktów przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Lotne inhibitory korozji – zalety tego typu zabezpieczeń

Lotne inhibitory korozji powodują zmniejszenie kosztów, ponieważ nie jest konieczne stosowanie dodatkowych substancji ochronnych. Nie powodują także zanieczyszczeń i mogą być poddane recyklingowi, więc nie są szkodliwe dla środowiska. Poza tym prosto i łatwo się je aplikuje, a także posiadają wiele wyrobów w zależności od indywidualnych potrzeb.

Lotne inhibitory korozji VCI to przede wszystkim skuteczne zabezpieczenie przed korozją. Dzięki swojej jakości i innowacyjności jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich firm, które stawiają na najlepsze produkty na rynku, zabezpieczające przed korozją. Warto zagłębić się w temat technologii lotnych inhibitorów VCI i przekonać się, w jaki sposób może ona pomóc w ochronie maszyn i naszych detali.

Warto również wspomnieć, że technologia zabezpieczenia antykorozyjnego lotnymi inhibitorami VCI występuje również pod postacią nie tylko folii, ale również papieru oraz worków, a także emiterów VCI. Metoda lotnych inhibitorów stosowana jest tam, gdzie nie jest możliwe wykorzystanie tradycyjnych zabezpieczeń antykorozyjnych, takich jak oleje czy smary.

 

Popularne tagi: środek antykorozyjny , ochrona przed korozją , ochrona antykorozyjna , ochrona metali przed korozją , produkty antykorozyjne , opakowania antykorozyjne , inhibitory korozji

Zadzwoń:
+42 633 53 73

Zobacz stronę:
http://www.excor.pl/pl/kontakt
lotne inhibitory korozji

Dojazd:

SHARE:
TRANSPORT 0 Replies to “Lotne inhibitory korozji VCI – najlepsze zabezpieczenie antykorozyjne”
codeengineers