24 lutego 2020

Rzeczy z Chin – czy warto kupować?

Czy warto kupować rzeczy z Chin? Odpowiedź brzmi oczywiście!

Zapewne większość z Was już to robi, a druga część, która jeszcze tego nie zrobiła, ma wiele wątpliwości i jest do tego sceptycznie nastawiona. I wcale się nie dziwimy, ponieważ pokutuje przekonanie, że rzeczy z Chin to chińskie badziewie, które jest byle jakie i pewnie nigdy nie dochodzi.

A tak naprawdę na sklepach internetowych takich, jak https://maniolo.pl, https://cetia.pl czy  https://nowinky.pl można przepaść na długie godziny. No, ale do brzegu. Co to jest i przede wszystkim, co warto kupić na tego typu portalach, a czego raczej unikać? Wszystkie te portale to takie trochę Allegro, z tym że można na nich kupić absolutnie wszystko i to za grosze. Do tego można upolować rzeczy, które będą doskonale służyć, a kosztują niewiele i prawdopodobnie w stacjonarnym sklepie można by ich nigdy nie znaleźć, a ponadto często przesyłki są darmowe.

Warto wspomnieć, że opinia o danym produkcie jest widoczna, co pozwala poczytać i pooglądać, jak dany produkt wygląda w rzeczywistości, a nie tylko na obrobionych zdjęciach. Jest to bardzo istotne w przypadku ubrań, bo jak wiadomo chińska rozmiarówka może Ci wiele nie powiedzieć, a tak możesz zobaczyć, jak w konkretnej rzeczy prezentuje się prawdziwy człowiek. Kolejnym plusem jest bardzo duży wybór, kupisz tam dosłownie wszystko, za śmiesznie niskie pieniądze. Jedyny minus to czas, jaki przesyłka do was dotrze.

Rzeczy z Chin – co warto kupić z Chin?

Raczej nie polecamy kupować bardzo drogich rzeczy z Chin, ponieważ mogą okazać się bublem. I to chyba jedyna rada. Reszta produktów jest tak bogata w ofercie, że w czeluściach sklepów internetowych z rzeczami z Chin można się zatracić i spędzić tam długie godziny.

Dlatego nie pozostaje nam nic innego jak życzyć Wam udanych zakupów!

SHARE:
DOM 0 Replies to “Rzeczy z Chin – czy warto kupować?”
codeengineers